Stegosaurus – významný a zajímavý tvor, který již v dnešním světě není k vidění. Z tajných zdrojů jsme zjistili, že v dalekém údolí za sedmero horami a sedmero řekami jeden z těchto živočichů zamrznul během doby ledové. V průběhu let, díky času a globálnímu oteplování, se z ledovce stala řeka, která roznesla všechny stegosaurovy kosti po rozlehlém údolí.
Archeologové ze všech koutů světa si mnou ruce a chtějí získat tento drahocenný exponát pro sebe. Staň se lovcem dinosaurů a pomoz nám i ty sesbírat všechny části z kostry stegosaura a dodat je do muzea, které se bude pyšnit jeho výstavou!

Tábor se bude konat na skautské základně ve Zlaté Koruně u Českého Krumlova. Tábor je vhodný pro děti od 7 do 15 let. Ubytovány budou v chatkách po 3 – 4 dětech. V průběhu tábora budeme navštěvovat okolí, hrát hry v lese a procvičovat mysl. Cena tábora je 5 500,- Kč a zahrnuje ubytování, stravu 5 krát denně a přesuny v rámci tábora. Doprava na místo tábořiště a poté odjezd z něj není zajištěn. Více informací o tábořišti naleznete zde.

Přihlášky naleznete zde.

Srdečně Vás zve a těší se na Vás tým Bezva Prázdniny.